פול מון לאירועים

פול מון לאירועים ושמחות הם בסופו של דבר מסיבה והמדד הכי טוב להצלחתם של אירועים נמצא ברחבת הריקודים.

היום מסיבות פול מון הן לא רק פריווילגיה של הצעירים הנוסעים לתאילנד, מהיום כולנו יכולים ליהנות במסיבות פול מון לחתונות, בר/בת מצווה ושאר אירועים מסיבות פול מון הן המומחיות שלנו, אנו מגיעים עם המון אביזרים מדליקים, על מנת לצבוע לכם את הערב בצבעים זוהרים של שמחה – כיף לכל הגילאים !

full moon party – אטרקציה שמוסיפה צבע לרחבת הריקודים!

המחיר כולל :

  • 2 מאפרות כישרונית
  • איפור היפרואלרגני מאושר ע"י הfda
  • אביזרים לרחבת הריקודים ללא הגבלה – שרשראות הוואי, כובעים זוהרים, משקפיים, מסכות, סרטים
  • באקטיים בדיוק בתאילנד
  • בלוני אורז זוהרים
  • מסגרת צילום תואמת קונספט
  • בתוספת תשלום ניתן להזמין עמדת קליעת צמות (כולל תוספות זוהרות) או כובעי גרפטי.

פול מון לאירועים

פול מון לאירועים?

חלקכם שמעו ואולי אף היו במסיבת הפול מון של חופי קופנגן ,אותן המסיבות בהן רוקדים אנשים מכל העולם בחגיגה אחת של מוזיקה, צבעים ואווירה מחשמלת. האווירה המיוחדת של מסיבות פול מון היא חוויה בלתי נשכחת. ואם כבר אמרנו חוויה בלתי נשכחת, הרי זה בדיוק מה שתרצו לאירוע שלכם! אם זו חתונה או בר מצווה, או כל שמחה אחרת, מסיבה היא מסיבה – פול מון לחתונות, פול מון לבת מצווה או פול מון לבר מצווה; הכל הולך, הכל משתלב יחדיו בצורה מושלמת.

פול מון לאירועים – חוויה טוטאלית

מכל האטרקציות לאירועים, פול מון לאירועים הוא בהחלט משהו שונה לגמרי שאין שני לו. אמנם ישנם דברים רבים אשר יכולים לסחוף את הקהל ולמשוך אנשים אל רחבת הריקודים, אך אין אטרקציה אשר מעניקה חוויה טוטאלית כמו זו של פול מון לחתונות ואירועים. בין אם זה פול מון לבר מצווה או מסיבת חתונה, האורחים תמיד ייהנו מחוויה רב חושית סוחפת ומהנה. במהלך האירוע יעשה שימוש בצבעים זוהרים לאירועים (צבעי גוף פול מון), שרשראות הוואי, כובעים, משקפיים ושאר אקססוריז אשר גורמים לאנשים להשתטות ולשמוח על רחבת הריקודים.

צבעים זוהרים לאירועים:

האווירה המיוחדת בפול מון לבת מצווה ואירועים נובעת מהשילוב של צבעי הגוף עם האור האולטרה סגול ושלל האפקטים של הערב. בכל מסיבת פול מון ישנן מאפרות פול מון המאפרות את הפנים והגוף. הן עושות שימוש בצבעים זוהרים לאירועים, או כמו שרבים מכנים אותם  צבעי גוף פול מון. צבעים אלו מגיבים יפה לאור אולטרה סגול ונותנים תחושת חלום מהפנט לכולם. על מנת להשיג את האפקט המרבי אנו עושים שימוש בתותחי אולטרה ענקיים המפיקים אור אולטרה סגול הגורם לאפקט מיוחד.

צבעים זוהרים לאירועים