לפרטים נוספים התקשרו עכשיו : 052-7366494

לשבור את הקרח ממלאכה בהקפאה (פרוזן)

ממלכה בהקפאה – יום הולדת לשבור את הקרח במחיר מפתיע החל מ- 999 ש"ח 

אחרי שראיתן את הסרט ולמדתן את השירים בעל פה, בואו לחגוג יום הולדת קסום בסגנון "לשבור את הקרח"!

בקרו בממלכה הקפואה מתוך סרט האנימציה "Frozen" של דיסני בהפעלת יום ההולדת המוצלחת ממלכה בהקפאה – הפעלת יום הולדת מושקעת המתאימה לבנים ולבנות, מבית המותג המצליח "רלילנד הפקות". יחד עם רלי ילדת יום ההולדת, חבריה וחברותיה יצאו למסע חווייתי, בליווי האחיות אלזה ואנה, להשבת הקיץ בחזרה לממלכה.

במהלך המסע הם יבצעו פעילויות מגניבות ומשחקים כיפיים, יהנו מעיצובים וקישוטים בסגנון הסרט לשבור את הקרח ויגלו את כוחות הקסם שיש בתוך כל אחד ואחת מאיתנו.

הפעלת יום הולדת לשבור את הקרח- ממלכה בהקפה מבית רלי לנד הפקות

מה כוללת ההפעלה :הפעלת יום ההולדת ממלכה בהקפאה כוללת צוות של 2 מפעילים אשר ידאגו לכל חלק באירוע החגיגי: החל מהארגון, הקמת התפאורה ופירוקה ובהפעלת האורחים. כל ילדת יום הולדת תקבל לפני היום החשוב שלה הזמנת Frozen מעוצבת, אותה היא תחלק לכל החברות והחברים בכדי להזמין אותם להכתרה המלכותית שלה.

בתחילת האירוע המלכה הקטנה תזכה לכניסה מרשימה על המסלול מלכותי בצבע תכלת שנקים עבורה. אנחנו נכתיר אותה בטקס רשמי כאלזה, מלכת הקרח, ובנוסף היא תוכל לבחור אחות או חברה טובה שתתחפש יחד איתה לאנה – התחפושות מעוצבות וכוללות את השמלה והכתרים כמו בסרט!

הצוות של "רלילנד הפקות" יהפוך את הבית לממלכה הקסומה "ארנדל". באמצעות תפאורה ענקית ומושקעת ובשימוש בגופי תאורה והגברה מקצועיים אתם תרגישו כאילו נכנסתם לתוך הסרט! הממלכה תכוסה בשלג כשנפעיל את תותח השלג שלנו, נפריח בלוני סבון ונרים את המצנח המיוחד המעוצב שלנו בצורת פתיתי שלג. כשהשלג יירד בממלכה – אולף בובת איש השלג הקסומה יופיע בשביל להגיד שלום לאלזה הקטנה!

המשתתפים והמשתתפות יתחילו את החגיגה בקישוט הפנים והגוף בצבעי איפור על בסיס מים. במהלך השעתיים הם יעצבו בלוני צורות ויקחו חלק במשימות, תחרויות והפעלות יום הולדת מהנות בהשראת "לשבור את הקרח". שיא הערב יהיה, כמובן, כשמלכת החגיגה תבצע את השיר "Let It GO" ויחד איתה האורחים ישירו וירקדו לצלילי כל השירים האהובים מהסרט. כל האורחים ישירו לה יום הולדת שמח וישמחו בשמחתה, בטקס הדלקת הנרות על העוגה. בסוף האירוע המשתתפים לא יצאו בידיים ריקות: כל אורח ואורחת יצאו מההרפתקה עם בלון מעוצב והפתעה נוספת.

ממלכה בהקפאה –לחגוג יום הולדת בסגנון פרוזן

בואו לחגוג עם בהפעלה קסומה יחד עם רלי, אנה ואלזה וכל החברות והחברים.

להזמנות ולפרטים נוספים חייגו 052-7366494

נשמח לעזור בכל שאלה